Odzież po ciąży

Kiedy na świat przychodzi nowy członek rodziny, rodzice muszą stawić czoła wielu wyzwaniom, z którymi wcześniej nie mieli do czynienia. Dziecko płacze, zawodzi, trzeba mieć je na oku dwadzieścia cztery godziny na dobę. W tym całym szaleństwie młoda mama mimo wszystko chce jakoś wyglądać i nie chodzić po ulicy jak zaniedbana matka Polka. W takim wypadku pojawia się kolejny problem – jaką odzież po ciąży wybrać, żeby wyglądać dobrze i czuć się dobrze?

Najlepsza odzież po ciąży w 99Shop.pl

Po ciąży zmienia się figura – jak sobie z tym poradzić?

Nie da się ukryć, że ciało kobiety bardzo zmienia się po ciąży i wiele mam nie może sobie z tym poradzić. W ciąży można utyć, biust może się znacznie powiększyć, biodra poszerzyć. Kobieta, która rodzi dziecko bardzo często nie może już nosić tych samych ubrań, które nosiła wcześniej i nie wie co z tym fantem zrobić.

Ukryj brzuch, pokaż swoje atuty!

Głównym problemem po urodzeniu dziecka jest brzuch i szersze biodra, czasem też uda. Można je w bardzo łatwy sposób ukryć nosząc luźniejszą bluzkę, tunikę, czy nawet sukienkę. Z pomocą mogą tutaj przyjść ubrania w stylu boho, które sprytnie ukryją brzuszek.
Warto też pokazać biust, czy nogi, zakładając spódnicę i bluzkę z dekoltem. Podkreśli to wszystkie atuty.