Kreatywna i emocjonująca zabawa z serią LOL Surprise

Zabawa lalkami jest w zasadzie wpisana w dzieciństwo dziewczynek, które w ten sposób kształtują i rozwijają liczne umiejętności, potrzebne im w dorosłym życiu. Jest to rozrywka pobudzająca dziecięcą wyobraźnię, pozwalająca odgrywać różne role i tworzyć rozmaite scenariusze zabaw. Jeśli dołączy się do tego element niespodzianki i odkrywanie pewnej tajemnicy, to mamy gwarancję udanej i emocjonującej zabawy. Z tego też powodu lalki LOL Surprise skradły serce niejednej dziewczynce (zobacz). Seria ta stanowi niezwykłą kolekcjonerską przygodę, której nikt nie chce przegapić, w którą każdy chce się udać.

LOL Surprise – świat niezwykłej zabawy

Z kolekcjonerskimi lalkami LOL Surprise nie można się nudzić. Każda z nich jest unikatowa, ma swój styl, charakter, odmienne umiejętności i akcesoria, co wyzwala w dziecku kreatywność oraz czyni zabawę jeszcze bardziej satysfakcjonującą i pełną pozytywnych emocji.

Mnóstwo gadżetów i dodatków dedykowanych laleczkom nie tylko zachęca do zabawy nimi, ale też do ich kolekcjonowania, dostarczając przy tym nieskończenie wiele pomysłów na udaną zabawę – samodzielną i w gronie przyjaciółek. Zwłaszcza, że poszczególne akcesoria pasują do każdej laleczki. Można się więc nimi wymieniać.

Tajemnica do odkrycia – zamknięta w kuli i nie tylko

Nie ulega wątpliwości, że dzieci uwielbiają niespodzianki. Dlatego też laleczka LOL Surprise została ukryta w tajemniczym opakowaniu. Na początku była to kula, składająca się z 7 warstw, z czego każda kryła w sobie inną niespodziankę:
– instrukcję jak ją otwierać pod postacią sekretnej wiadomości;
– kolekcjonerskie naklejki – stanowiące pewną wskazówkę dotyczącą tajemniczej laleczki;
– buteleczkę na wodę – pozwalającą odkryć umiejętności laleczki;
– buciki;
– ubranko;
– akcesoria;
– kolekcjonerską laleczkę.

Obecnie LOL Surprise można spotkać w opakowaniach o różnych kształtach – w kapsule, kuferku czy też butelce na szampon, co stanowi jeszcze większy element zaskoczenia, a samo kolekcjonowanie nabiera więcej kolorów i staje się bardziej emocjonujące.