Warto zdecydować się na wózek parasolkę

Kiedy urodzi się dziecko na spacery chodzi się z dużym wózkiem gondolą, ten rodzaj wózka jest nieporęczny, nie zawsze łatwo się składa, jest duży i dużo waży i zajmuje dużo miejsca. Gdy dziecko podrośnie i staje się przed wyborem zakupu odpowiedniej spacerówki, dobrze gdy weźmiemy pod uwagę wózek spacerowy parasolkę. Wózek spacerowy parasolka to rodzaj wózków wygodnych, lekkich i bardzo poręcznych.

CIEKAWY DESIGN I CIEKAWE WZORNICTWO

Wózek parasolka ma ciekawy design i bardzo żywą kolorystykę, są odpowiednie wersje dla chłopców i dla dziewcząt. Wózki takie są wykonane z bardzo dobrych i odpornych materiałów oraz są bardzo dobrze wyposażone i mają odpowiednie zabezpieczenia. Do najważniejszych zabezpieczeń należą;
pięciopunktowe pasy,
– hamulce,
– budki chroniące dziecko przed nadmiarem słońca,
– wodoodporna folia, chroniąca dziecko przed deszczem.

MAŁE I LEKKIE

Wózek spacerówka parasolka (https://mamabrum.eu/c/7/wozki-spacerowe.html) jest bardzo mały, kompaktowy i niezwykle
lekki. Ma skrętne koła, jest prosty w obsłudze i bardzo wygodny dla dziecka. Ma specjalną regulację, która pozwala na ułożenie się w nim dziecka w odpowiedniej pozycji. Dziecko może w takim wózku spokojnie i wygodnie spać lub siedzieć.

PRZYDATNY W PODRÓŻY

Wybierając się w podróż samochodem, samolotem lub pociągiem albo autobusem, zabierając ze sobą dziecko, bagaże i wózek, bardzo przyda nam się wózek typu parasolka. Wszystko to przez fakt, że wózek jest łatwo złożyć i rozłożyć i że ten bagaż jest lekki i zajmuje mało miejsca.